Representationslaget, Div IV
Ansvarig tränare: Anatolii Kretov    
Tränare Joacim Kaitajärvi  joacim.kaitajärvi@raniplast.com 040-5173023
Lagledare: Johnny Granholm johnnygranholm74@gmail.com 050-5294914
Kontaktperson: Johnny Granholm johnnygranholm74@gmail.com 050-5294914
Service: Johnny Granholm
johnnygranholm74@gmail.com 050-5294914
Pelipaikka
Galleri
Tulospalvelu 2019
Avgifter
2019
Laget / Joukkue
Juho Honkonen (M.V) Elliot Grannabba Joacim Kaitajärvi
Emil Högnabba
Alexander Storrank Robin Granqvist
Tommy Lindbäck Eetu Lakanen
Anatolii Kretov Alexei Fadeichev Kevin Nykänen
Jonas Hässjebacka
Aslak Friis Isak Holm
Elias Grahn Andriy Fadeichev
Kristian Forsbacka
Angel Felipe Godoy Rodrigvez
Andreas Sundkvist Johnny Granholm
J-P Hänninen Jakob Albäck    
       
       
Spelpass och försäkringar  2019 Pelipassit ja vakuutukset
Datum
Päivämäärä
Tid
Aika
Aktuella händelser
Ajankohtaiset tapahtumat
Måndagar 19.00-20.30 Träningar i Bollhallen
Torsdagar 20.00-21.30 Länk+ Träning i Bollhallen
Lördagar (ingen träning 23.3) 18.00-19.30 Träningar i Bollhallen
     
Söndag 24.3  kl.19.30 Träningsmatch PEFF-TUS i Tellus hallen
     
     
Matchresultat / Ottelutulokset 2019
                              RYPK-84-TUS
 Lö 4.5 Kl.15.00   TUS-NO STARS         (Konstgräsplan)
 Lö 11.5 Kl. 15.00 TUS-LBK                    (Konstgräsplan)
                              PEFF-TUS
Lö 25.5 Kl.15.00  TUS-SÄÄRIPOTKU     (Forsbackaplan)
                             GBK 2-TUS
Sö 9.6 kl.18.30    TUS-OUHU                   (Forsbackaplan)

To13.6 kl.19.00    IK MYRAM-TUS

To 20.6 Kl. 19.00     TUS-ESSE IK 2         (Forsbackaplan)
                              JARO U23-TUS            
Sö 30.6 kl.18.30    TUS-RYPK-84              (Forsbackaplan)
                               NO STARS-TUS
Lö 13.7 kl.15.00      TUS-FRISKA VILJOR   (Forsbackaplan)
To 25.7 kl.19.00      LBK-TUS 
Lö 3.8 kl.15.00        TUS-PEFF                      (Forsbackaplan)
                               SÄÄRIPOTKU-TUS
Lö 17.8 kl.15.00       TUS-GBK2                      (Forsbackaplan)
                                OUHU-TUS 
Lö 31.8 kl.15.00      TUS-IK MYRAN                (Forsbackaplan)
                                 ESSE IK2
Lö 14.9 kl.15.00       TUS-JARO U23                (Forsbackaplan)
Lö 21.9 kl.14.00          FRISKA VILJOR