E2 -09
Ansvarig tränare:
Vastuuvalmentaja:
Sami Furu 040-5547144 furusami(at)gmail.com
Tränare:
Valmentaja:
Jarkko Vesala 0405536217 jarkko.vesala(at)qteam.fi
Lagledare:
Joukkueenjohtajat:
Åsa Söderbacka 040-5957374 asa.soderbacka(at)raniplast.com
Lagledare:
Joukkueenjohtajat:
Ritva Isokangas 044-3088345  
Service:
Huolto:
Kimmo Bodbacka 050-5669819  
Service:
Huolto:
Tuomo Isokangas 044-3382125  
Spelpass / Pelipassi
Tulospalvelu 
Avgifter / Maksut
Galleri
2019-2020
Laget / Joukkue
Emil Bodbacka #74 Eetu Isokangas MV #84 Vera Laasasenaho #19 Eric Söderbacka #83
Carl-Uno Furu #76 Paavo Järvinen #43 Juuso Pulkkinen MV #86 Kaapo Uusitalo #59
Aapeli Hakamäki #81 Noelle Kaitajärvi #92 Milo Pollari #33 Jussi Vesala #51
Oiva Hänninen #91 Valtteri Känsäkangas #89 Johannes Särs #85 Viktor Vesala #55
  Alex Kroksjö #54    
SIIVOUSVUOROT: v.41 Ryhmä ykköset ja v.47 Ryhmä kakkoset
TOIMITSIJA/KAHVIORYHMÄT:
Kahvio/makkararyhmä 1: Hakamäki, Kaitajärvi (Vesala V)
Kahvio/makkararyhmä 2: Laasasenaho, Järvinen (Furu)
Toimitsijat 1: Isokangas, Särs, Kroksjö, Känsäkangas, (Söderbacka)
Toimitsijat 2: Bodbacka, Hänninen, Pulkkinen, Pollari, Uusitalo, Vesala J
Jos vuoro ei sovi niin itse hankii tehtävään tuuraajan.
Muistakaa ilmoittaa valmentajalle aina, jos ette tule harjoituksiin tai otteluihin!
Kom ihåg att alltid meddela om ni inte kommer på träning eller match!
Datum
Päivämäärä
Tid
Aika
Aktuella händelser
Ajankohtaiset tapahtumat
Måndag/maanantai 18:20-19:40 Jääharjoitukset
Onsdag/keskiviikko 19-20:30 Jääharjoitukset
28.9 12:30 Kotiottelu TUS - IFK Lepplax
4-5.10   Piispala leiri
7.10.2019 18:00 Kotiottelu TUS - Hermes Valkoinen (työryhmät 1)
19.10.2019 14:00 Pedersöre IFK Lepplax Röd - TUS
26.10.2019 11:10 Kokkola Hermes punainen - TUS
16.11.2019 13:45 Maalahti MIF Malax yellow - TUS
17.11.2019 13:00 Kotiottelu TUS - MuIK (työryhmät 2)
23.11.2019 14:00 Närpiö Kraft - TUS
30.11.2019 12:30 Kotiottelu TUS - S-Kiekko sininen (työryhmät 1)
1.12.2019

15:55

Vaasa Sport Hurricanes - TUS
07.12.2019 11:00 Kotiottelu TUS - Sport Hurricanes (työryhmät 2)
11.01.2020 11:00 Kotiottelu TUS - S-Kiekko punainen (työryhmät 1)
18.01.2020 11:00 Kotiottelu TUS - Sport Goldens Knights (työrhymät 2)
19.01.2020 13:00 Kotiottelu TUS - IF Pucken (työryhmät 1)
25.01.2020 12:00 IFK Lepplax - TUS
01.02.2020 13:15 MIF Malax Yellow - TUS
08.02.2020 13:00 Kraft - TUS
15.02.2020 11:00 Kotiottelu TUS - MuIK (työryhmät 2)
16.02.2020 13:55 Sport Hurricanes - TUS
07.03.2020 11:00 Kotiottelu TUS - JPK Punainen (työryhmät 1)
08.03.2020 13:00 Kotiottelu TUS - KuRy punainen (työryhmät 2)
14.03.2020 10:05 Virkiä Sininen - TUS
21.03.2020 13:50 S-Kiekko Punainen - TUS
     
     
Matchresultat / Ottelutulokset 2019-2020