E2 -07
Ansvarig tränare:
Vastuuvalmentaja:
Sami Grannabba 040-5232207 sami.grannabba@gmail.com
Tränare:
Valmentaja:
     
Lagledare:
Joukkueenjohtaja:
Kaisa Pollari 050-5294595 kaisa.pollari@gmail.com
Service:
Huolto:
     
Spelpass / Pelipassi
Tulospalvelu 
Avgifter / Maksut
Galleri
2017-2018
Laget / Joukkue
Grannabba Elias MV # 1 Rokala Max MV # 36 Broberg Linus # 42 Dahlvik Eliel # 40
Nykänen Nico # 48 Widjeskog Ruben # 53 Sandström André # 51 Hietala Elmeri # 33
Granholm Minea # 35 Forsén Novalie # 58 Kangas Jeremias # 39 Pollari Niko # 31
Ruuska Otto # 45 Nykänen Juulia  Byskata Abigail #50  

SIIVOUSVUOROT
(VKO 40) 2-8.10: Pahkakangas, Hietala, Maippi
(VKO 46) 13-19.11: Kangas, Rokala, Ruuska

 

TOIMITSIJA/KAHVIO-RYHMÄT:

Toimitsija-ryhmä 1: Granholm, Forsén, Byskata, Broberg, Hietala

Toimitsija-ryhmä 2: Nykänen, Ruuska, Rokala, Widjeskog, Dahlvik

Kahvio/makkara-ryhmä: Grannabba, Sandström, Kangas, Pollari

MIKÄLI ETTE PÄÄSE SIIVOAMAAN TAI MUUHUN SOVITTUUN TOIMITSIJA-VUOROON, HOMMAATTE ITSE SIJAISEN!

ALLA LAGEN TURAS OM ATT STÄDA I ISHALLEN OCH OMKLÄDNINGSRUMMEN
STÄDA WC:N, TILLSÄTT PAPPER, TÖM ALLA ROSKISARNA, SOPA/DAMMSUGA OCH TVÄTTA GOLVET ÅTM. EN GÅNG/ VECKA. PLOCKA UPP SKRÄP INNE I ISHALLEN!

KAIKKI JOUKKUEET VUOROTTELEVAT JÄÄHALLIN JA PUKUKOPPIEN SIIVOUKSEN KANSSA.

SIIVOA VESSAT, LISÄÄ PAPERIA, TYHJENNÄ KAIKKI ROSKIKSET, LAKAISE/ IMUROI JA PESE LATTIA AINAKIN KERRAN VIIKOSSA. JÄÄHALLISSA KERÄTÄÄN ROSKAT LATTIALTA JA TYHJENNETÄÄN ROSKIKSET TARPEEN MUKAAN!

Datum
Päivämäärä
Tid
Aika
Aktuella händelser
Ajankohtaiset tapahtumat
Tiistai 19:00-20:30 Jääharkat + oheiset. Paikalle klo 18, liivit mukaan!
Torstai 17:30-19:00 Jääharjoitukset
     Taitovalmentaja Teerijärvellä: 23.11, 12.12, 25.1
     
Matchresultat / Ottelutulokset 2017-2018
1.10.17 Teerijärvi TUS- Kraft klo 14. Paikalla klo 13. 
8.10.17 Teerijärvi TUS-Hermes punainen klo 13. Paikalla klo 12.                       
21.10.17 Maalahti MIF-TUS klo 10.15                             
28.10.17 Kauhava He-Ki Blackhawks-TUS  klo 14:00                         
5.11.17 Kokkola Hermes sininen- TUS klo 10:00
19.11.17 Teerijärvi TUS-Sport Komut klo 10:00. Paikalla klo 9. Toimitsijaryhmä 2, kahvio/makkara: Sandström, Grannabba
26.11.17 Teerijärvi TUS-MuIK klo 14:00. Paikalla klo 13. Toimitsijaryhmä 2, kahvio/makkara: Kangas, Pollari
2.12.17 Vaasa Sport Riskat- TUS klo
9.12.17 Kokkola Hermes punainen- TUS klo 10:00
10.12.17 Teerijärvi TUS- MuIK klo 14:00. Paikalla klo 13. Toimitsijaryhmä 1, kahvio/makkara: Sandström, Grannabba