D12 Flickor -07
Ansvarig tränare: Rasmus Broberg rasmus.broberg@dbcklinikka.fi 040-5961826 
Tränare: Granholm Kimmo granholmkimmo@gmail.com  
Lagledare: Pamela Storbacka pstorbacka@hotmail.com 050-3434551
Kassör: Michaela Forsén
michaela_granbacka@hotmail.com 050-5434768
Serverings ansvar: Sonja Granholm   040-7453711
Pelipaikka
Fortum Tutor
Avgifter / Maksut
Galleri
Tulospalvelu 2019
2019
Laget / Joukkue
Moa Nikula Fanny Granholm Maja Widjeskog
Olivia Broberg
Minea Storbacka      
       
Spelpass och försäkringar  2019  Pelipassit ja vakuutukset
TUS fotbollsstrumpor 8,50 € och shorts 14,00 €, via lagledaren.
TUS jalkapallosukkia 8,50 € ja shortseja 14,00 €, joukkueenjohtajan kautta.
Datum
Päivämäärä
Tid
Aika
Aktuella händelser
Ajankohtaiset tapahtumat

Torsdagar

19:00-20:30

Träningar på konstgräsplanet  / Harjoitukset tekonurmikentällä 

Söndagar

14:30-16:30

Träningar på konstgräsplanet / Harjoitukset tekonurmikentällä

 

 

 
   

 

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

     
Matchresultat / Ottelutulokset 2019
TUS -PeFF  14.4   kl. 13:30  Terjärv. Träningsmatch                      Granholm&Storbacka
TUS Flickor - TUS Pojkar  28.4  kl. 17:00  Terjärv Träningsmatch
TUS YJ - Esse IK         4 - 0
 Terjärv, Konstgräsplan                          Widjeskog&Pelkonen
LoVe - TUS YJ         4 - 1    
 Lohtaja, Hiekkakenttä
TUS YJ - FC Ylivieska          1 - 5      
 Terjärv, Heimsjökenttä                          Granholm&Storbacka
TUS YJ - FC United           5 - 0
 Terjärv, Heimsjöplan                              Granholm&Storbacka
GBK - TUS YJ         2 - 2     
 Kokkola, Kirkonmäki 5
TUS - FC-92        11 - 0

 Terjärv, Heimsjöplan                              Pelkonen&Kelahaara

IK Myran - TUS YJ         3 - 0  Nedervetil, Träningsplan
Esse IK - TUS YJ          3 - 3     
 Överesse, Bollplan
TUS YJ - Lo Ve          2 - 7      
 Terjärv, Heimsjöplan                    Nikula&Kelahaara
FC Ylivieska - TUS YJ            3 - 3  Ylivieska, Safarin tekonurmi
TUS YJ - IK Myran   22.8   kl. 19:00        
 Terjärv, Heimsjöplan                   Nikula&Pahkakangas                   
FC United - TUS YJ  2.9   kl. 18:00      
 Jakobstad, FC United plan 1
TUS YJ - GBK  5.9     kl. 19:00       
 Terjärv, Heimsjöplan                   Widjeskog&Pelkonen                         
FC-92 - TUS  12.9    kl. 19:00        
 Nivala, DEN-areena